פרחים ט"ו באב

פרחים לחג האהבה


אהבה ופרחים הינם בלתי נפרדים. אחת מן הדרכים המקובלות, המרגשות והמשפיעות ביותר לבטא אהבה היא בעזרת זר פרחים. אין פלא איפה שבחג האהבה, המצוין בישראל בכל שנה על פי התאריך העברי בט"ו באב, פרחים לחג האהבה הופכים מצרך מבוקש ביותר.

עסקי הפרחים בארץ למודי ניסיון ונערכים מבעוד מועד לביקוש פרחים ט"ו באב השנתי. רבים חשים רצון לשלוח פרחים לחג האהבה ורבים נוספים מעוניינים לשאת עימם זר פרחים לט"ו באב בעת שהם סרים לפגוש את אהובת ליבם באותו יום. עיצובי זרי פרחים ט"ו באב הינם בעלי מאפיינים ייחודיים. זרי פרחים אלה דומים אמנם לאחיהם המשמשים לבטא רגשות רומנטיים במהלך כל השנה אולם בכל זאת זרי פרחים לחג האהבה הינם ייחודיים. נראה כי זרי פרחים המשמשים בכל ימות השנה לצרכי הצהרת אהבה הינם יצירי תחושות בוערות ומיידיות יותר בעוד זרי פרחים ט"ו באב ניחנים ברוח נינוחה יותר של אהבה מבוססת.

  • יש הנוהגים להזמין מדי שנה פרחים לחג האהבה לשולחם או למסרם באופן אישי לאהובת ליבם. יש אשר רק פעם בכמה שנים יוזמים מהלך של משלוחי פרחים ט"ו באב.
  • בעבר היו אלה הגברים אשר כמעט באופן בלעדי הזמינו פרחים לחג האהבה לבחירות לבם, כיום יש גם נשים הבוחרות לשמח את אהובן בזר פרחים.

מטבע הדברים הימים לפני יום האהבה וכמובן ט"ו באב עצמו הינם ימים עמוסים בחנויות הפרחים. לפיכך טוב יעשה מי שידאג להזמין פרחים לחג האהבה מבעוד מועד. עם זאת גם מי שהחליט במהלך יום האהבה עצמו לשלוח, או לרכוש ולהביא עימו, פרחים ט"ו באב יוכל מן הסתם לעשות זאת. כל חנות פרחים מציגה היצע רב של זרי פרחים במיוחד לחג האהבה, ניתן בקלות לבחור מן המוכן.

  • הפרח המבוקש ביותר בזרי פרחים לט"ו באב, ובכלל בסידורי פרחים אשר נועדו לבטא מסרי אהבה, הינו הורד.
  • ורד אדום הינו פרח האהבה הקלאסי.
  • כמובן שניתן למצוא זרי פרחים לחג האהבה בהם נעשה שימוש במגוון עצום של פרחים שונים בהתאם לטעמם האישי של מזמיני הפרחים ואהובותיהן.

הזמינו פרחים ט"ו באב באמצעות אתר השווה, הזמנתכם תטופל על ידי טובי בעלי המקצוע, המחירים שתדרשו לשלם יהיו הנמוכים בנמצא ובנוסף תיהנו ממבצעים והטבות ייחודיים לפונים דרך האתר.