פרחים ליום האישה

פרחים ליום האישה הבין לאומי


יום האישה הבינלאומי מצוין ברחבי העולם, וכך גם בישראל, בכל שנה ביום ה שמיני לחודש מרץ. יום האישה הבינלאומי נועד לשמש יום חג לנשים בכלל, יום בו מוזכרים הישגיהן של נשים בנושאים כגון השגת שיווין זכויות מול גברים, פועלן של נשים למען ביסוס שלום בעולם ועוד.

  • מטבע הדברים, פרחים ליום האישה מהווים חלק בלתי נפרד מאירועי היום. רבים בוחרים לשלוח פרחים ליום האישה על מנת לשמח את ליבן של הנשים היקרות להן ביום חגן.
  • גם כיום, בעידן בו מעורבים זה בזה כל הסממנים המובהקים ביותר של נשיות וגבריות, עדיין מקובל ליחס לנשים חיבה יתרה לזרי פרחים. נראה כי לעולם יפרטו פרחים על מיתרים רגישים בנימי נפשם של נשים.
  • גברים מצידם עושים שימוש בזרי פרחים על מנת לבטא מגוון מסרים אותם הם מעוניינים להעביר לנשים, בראש ובראשונה כמובן הם הצהרות רגשות אהבה באמצעות מעשים רומנטיים המעורבים שימוש בפרחים.
  • פרחים יום האישה אינם יוצאים מן הכלל.

תאריך אחיד שישמש יום אישה בינלאומי נקבע לשמיני למרץ על ידי האסיפה הכללית של האומות המאוחדות בסוף שנת 1977. מאז הפך יום זה באופן רשמי ליום האישה הבינלאומי בכל מדינות העולם. ישנן מדינות בהן יום האישה נחוג באופן מקיף יותר ויש ובהן מתקיימים אירועים מעטים בלבד.

בישראל מעורר יום האישה הבינלאומי עניין רב למדי. במסגרות שונות, כגון מוסדות לימוד, מקומות עבודה ועוד, מתקיימת פעילות הנועדת להעצים את מעמד האישה, לחגוג את הישגיהן של נשים ואת הנשיות בכלל.

מכיוון שרוב הנשים חולקות חיבה ידועה לפרחים ניכרת מגמה קבועה של עליה בביקוש פרחים יום האישה משנה לשנה. במקומות עבודה רבים דואג וועד העובדים או ההנהלה להעניק סידור פרחים סמלי לכל עובדת לכבוד יום האישה הבינלאומי. גברים רבים מנצלים את יום האישה הבינלאומי ובוחרים לשמח את נשותיהם באמצעות פרחים ליום האישה.

גם לצרכי הזמנת פרחים יום האישה משתלם לעשות שימוש בשירותי אתר השווה וליהנות מן השירות האיכותי ביותר, מן המחירים הכדאיים ביותר וכן ממבצעים והטבות ייחודיות הניתנים רק לפונים דרך האתר לרגל יום האישה הבינלאומי.