בלונים לאירועים

זרי בלונים

כולנו מקשרים בלונים לשמחה. כילדים נהגנו לשחק בבלונים, לרוב היו אלה בלונים רגילים מלאים באוויר אך מדי פעם, בדרך כלל בעת ביקור ביריד, משחקיה, פארק שעשועים וכו', קיבלנו בלון מלא הליום אותו משכנו בגאווה בחוט כשהוא מעופף מעל ראשינו. בלונים הם צבעוניים, גדולים, יש והם בעלי צורות והדפסים שונים. בכל מקום שם נעשה בהם שימוש הם מוסיפים לאווירה. אפילו בלונים לאירועים אלגנטיים, לרוב בצבעים בהירים של לבן או שמנת, ניתן למצוא כשהם מקשטים אולמות בהם מתקיימות חתונות.

  • בעבר היו זרי בלונים מצויים רק בידיהם של מוכרי הבלונים.
  • ילדים היו מביטים בשקיקה אל זר בלונים שכזה אך מסתפקים באחד או שניים.
  • כיום ניתן בקלות לשמח ילדים ומבוגרים באמצעות זרי בלונים מרשימים וצבעוניים.
  • זרי בלונים מלאי הליום הם מראה מרהיב, אין אדם, ילד או מבוגר, אשר יישאר אדיש אל מול זרים שכאלה.

אחד מספרי הילדים המוכרים והאהובים בארץ נקרא "מעשה בחמישה בלונים" ומשמש להטמעה ראשונית של צבעים ומספרים. ערך מוסף חשוב של ספר זה הוא היכרות בצורך להשלים עם סופם הבלתי נמנע של בלונים, שהרי מטבעם שאינם מחזיקים מעמד זמן רב.

כיום משמשים זרי בלונים למגוון מטרות. במבט לאחור ברור שהיה זה רק עניין של זמן עד שינוצלו בלונים לאירועים, יקומו שירותי משלוחי בלונים וניתן יהיה לרכוש זרי בלונים כמעט בכל חנות פרחים או צעצועים. מעצבי אירועים מנצלים בלונים לאירועים, משלוחי בלונים הופכים נפוצים יותר ויותר. ניתן כיום למצוא אפילו עסקים המתמחים בבלונים בכלל, זרי בלונים בפרט ושירות משלוחי בלונים.